Uncategorized

Cena Karla Velikého (ECYP)

Vážení čtenáři,

Uzávěrka pro přihlášení projektů do soutěže o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany byla prodloužena do 15. února.

Cena Karla Velikého (ECYP) pro mládež si klade za cíl podpořit porozumění mezi mladými lidmi z různých evropských zemí, sdílený smysl pro evropskou identitu a jejich účast na projektu Evropské integrace.

Cena je udělována každý rok Evropským parlamentem a Mezinárodní nadací pro cenu Karla Velikého v Cáchách za projekty mladých lidí ve věku mezi 16 až 30 lety. První tři vítězné projekty budou oceněny finančními prostředky ve výši 5 000 €, 3 000 € a 2 000 € a pozvány k návštěvě Evropského parlamentu na podzim tohoto roku.

Důležité lhůty pro přihlášení projektu a vyhlášení vítězů:

Uzávěrka přihlášek: 15. února 2016
Výběr 28 projektů národními porotami: 11. března 2016
Výběr 3 vítězných projektů evropskou porotou: 7. Dubna 2016
Slavnostní vyhlášení v Cáchách: 3. Května 2016

Více informací najdete na webových stránkách Ceny Karla Velikého http://www.charlemagneyouthprize.eu/view/en/introduction.html a na stránkách Mezinárodní nadace pro cenu Karla Velikého http://www.karlspreis.de/en/charlemagne-youth-prize/information. Událost můžete podpořit také prostřednictvím sociálních sítí jako je Twitter https://twitter.com/euyouthprize a hashtagu pro letošní rok # ECYP2016.

Pokud chcete umístit video, logo ECYP nebo banner na svých webových stránkách (s linkem na webové stránky soutěže), neváhejte kontaktovat organizátory soutěže prostřednictvím emailu: european-charlemagne-youth-prize@europarl.europa.eu

Přejeme Vám hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *